EN UZAK MESAFE İKİ KAFA ARASINDADIR

…………………En Uzak Mesafe İki Kafa Arasındadır !

” birleşip enerji verecek atomlar önce birbirinden uzaklaşırlar. Türkiye’de farklı gibi gördüğümüz birçok kuvvet, aslında birbirini tamamlayan ve birlik olduğunda korkunç bir enerji çıkaracak kuvvetler. Bunun en çarpıcı örneğini çok yakın bir zamanda gördük. Eğer Türkiye bu enerjiyi iyi anlar ve bu enerjiye doğru yol gösterebilirse, müthiş kazanımlar çıkacak. İşte biz bunu umut ediyorum ve bunun böyle olacağını biliyorum.”

Hepimiz gelecekle ilgili umutlarımızı diri tutmak zorundayız… Tarihin önümüze serdiği büyük fırsatı iyi kavramalı, enerjimizi bizi uygarlığın önderliğine taşıyacak yol ve yöntemleri bulmaya odaklamalıyız.”

………TOPARLANIYORUZ
Sürecin Türkiye’ye dayattığı “Benim partim, benim derneğim” demek değildir.
Hayat ve devrim “Tam Bağımsız Türkiye” diyen her siyasi yapıyı birleştirecek Kemalist Birleşik Cepheyi önümüze koymuştur.Mustafa Kemal; ‘Bu Türkiye’ nin ihtiyaçlarından doğmuş, Türkiye’ye has bir sistemdir’ diyerek kurduğu Türkiye
Cumhuriyetini gençliğe emanet ederken şunları söylüyordu: ‘

Bu sistemi koruyamazsanız, yüz kat daha güçlenerek gelecek ve
elinizden alınacaktır’.

22 Ülkenin sınırlarını değiştirmek için gelen düşman bakın NE DİYOR ?
”Bize karşı çıkan devletleri komşuları ile birbirine düşürecek durumda olmalıyız.Ancak, eğer karşı çıkan devlet ve komşuları birlik olarak bize karşı çıkarlarsa, o zaman dünya savaşı çıkaracak güçte olmalıyız. –Siyonist Protokol/7 (http://www.google.com.tr/url…)

İşte gün o gündür. Ordularımız dağıtılmış, kalelerimiz cebir ve hile ile ele geçirilmiş, iktidara sahip olanlar gaflet, delalet ve ihanet içindedirler.

Saflar NET !
…..Ya İHANET Ya da CUMHURİYET !.

Okuyalım OKUTALIM Arkadaşlar

https://bcp.org.tr/BCP_Manifesto.pdfbcp.org.trbcp.org.tr

Tüm,parti,sendika,odalar,STK,lar
…………….Kemalist Birleşik Cephe ALTINA !.

İLETİŞİM : Müge Gülses =0535 861 43 47
……………..:Hakkı Karğın =0536 737 83 22

SAYGILARIMIZLA
Hakkı Karğın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir