2018 yılı Parti Başkanları Toplantımız sonrası Kemalist (Atatürkçü) Birlik Çağrımız

………………….BİRLİK NASIL OLMALI?

Parti BAŞKANLARI Toparlandık AŞAĞIDA Kİ Önerimizi
………………….YÜZ YÜZE İLETTİK!

…………..ÇAĞI ANLAMAK
……………………..ve BİRLİK ÇAĞRIMIZ

1.Dünya Savaşı;Asya ve Afrika Kıtaları üzerinde İmparatorlukları yıkmak toprakları Bölmek,kurulacak Ulus devletlerini Emperyalist/Kapitalist Liberal sistem (Katolik Din Örgütlenmesi) ile yönetmek için gerçekleştirildi.

Emperyalist bu amacı tarihe gömen;Atatürk ve Lenin oluşan Ulus Devletleri üzerinde Atatürk,Türk-İslam (Kemalizm) -Lenin,(Diyalektik Materyalizm) Sosyalist sistemleri kurdu.1924 sonrası açılan yeni çağ sistemler çağı oldu.Diğer bir deyişle dünya sermayesi bu üç sistemler arasında bölünmüş oldu.Her üç sistem de üç ayrı ekonomi,üç ayrı hukuk üzerine kurulmuştur.

1924-2018 yılları arasında gerçekleşen SOĞUK-SICAK savaşlar sistem savaşlarıdır.

Bugün dünyada ve ülkemizde gelişim ve değişimi doğru değerlendirmek için sistemler arasındaki ilişki ve çelişkileri ayrıştırmak bir zorunluluktur.

Bu değerlendirme doğru yapıldığı takdirde görülecektir ki;Emperyalizmin yaptığı tek şey,Kemalist,Sosyalist ekonomi ve hukuku yıkmak,sermayeleri kendi sermayelerine katmak,Ulus Devletleri kendi hukuku ile yönetmektir.

Hedefi ise:Tek Dünya Katolik Din Devleti (liberal Sistem) Kurmaktır !.

GENİŞ BİLGİ İÇİN BKZ:https://bcp.org.tr/…/duyur…/726-akp-olaganustu-parti-kongresi

KEMALİZM BİLİNMEDEN HİÇ BİR SORUN ÇÖZÜLMEZ !.

Kemalist Birleşik Cephe


………Kemalist (Atatürkçü) BİRLİK ÇAĞRIMIZ

Karşı devrimin sınırlı demokratik hakları rafa kaldırma hazırlıklar içerisinde olduğu,oyunların tezğahlandığı şu günlerde KEMALİST
(ATATÜRKÇÜ)’lerin bölünmüşlügü doğru bir şey değildir.

Bu bölünmüşlüğü BİRLİK-ELEŞTİRİ-BİRLİK Mekanizmasınını kullanarak amaç ve isteklerimizi birleştirerek BİRLİĞİ oluşturmak zorundayız.

Gerçek anlamda birlik; bilimsel gerçekler üzerine kurulur.Birlik,Şu yada bu kişilerin,Platform,Parti vb.gibi kurum kuruluşların etrafında kümelenmek değildir. Birlikçi tutum İLKELERDE UZLAŞMAK demektir.

…………………..Bizim ilkelerimiz :
1) Olması zorunlu ittifakın ilki;Kemalist ekonomi ile örgütlenmiş TC Devlet Sistemine her şart altında SAHİP ÇIKMAK !.

2)Diğeri ise;Günün koşullarında somut şartların somut tahlili sonucu olması gereken ittifakın ortak paydası TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE.!.dir.

…..Saygılarımızla
………….. Hakkı Karğın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir