Yazdır

     19 Şubat 2017 tarihinde ANKARA'da toplanan Yurtseverler Cumhuriyetimize sahip çıkacak yol haritasının tek seçenek olarak gördüklerini yeniden ifade etmiş ve bu yolu yürüyeceklerin birlikteliğini sağlayacak örgütlenmenin en önemli kısım olduğuna dikkat çekmişlerdir.

     Yol haritasında ortaya konan BİRLEŞİK KEMALİST CEPHE; Kurucu Anayasamızdaki Devlet modelinin sistem olarak ele alınarak bugün nasıl uygulanacağının anahtarıdır. Bu anahtarın uygulanabilmesi Kemalist sistemin tam ve doğru anlaşılması ile mümkündür. Günümüzde toprak savaşları değil sistem (ekonomik örgütlenme) savaşları yaşanmaktadır. KEMALİST SİSTEM BİLİNMEDEN T.C. DEVLETİNİN SORUNLARI ÇÖZÜLEMEZ. Bu yüzden tüm vatan sathında KEMALİST okul eğitimleri yapılmalıdır. Bu toplantıların planlanması için herkesin katkısına ihtiyaç vardır. İçerik olarak Köy Ens. Felsefesine ve üretken teknoloji eğitimine dayanması aydınlanma yolumuzu hızlandıracaktır. Köy Ens. felsefesi ile eğitim demek, DEMOKRATİK, bilimsel tutum-gözlemleme, sorgulama, uygulama - bütünselliğinde üretim DEMEKTİR. Üretken Teknoloji Eğitimi ise, eğitim ortamındaki bireylerin yaptığı çalışmalarla ekonomik bir değer yaratmasıdır. Yaratılan ekonomik değer eğitimin ve yerel kalkınmanın temeli olacaktır. Bugün Dünyanın esenliği Türkiye'nin esenliğine bağlıdır.

     M.KEMAL ATATÜRK'ün OLAĞANÜSTÜ ÖNGÖRÜSÜYLE 100 YIL ÖNCE GERÇEKLEŞTİRDİĞİ BU KURTULUŞU BU GÜN ONUN GİBİ DÜŞÜNEBİLME YETİLERİMİZİ GELİŞTİREREK BİZLER BAŞARMAK ZORUNDAYIZ. BU TARİHİ GÖREV TÜM YURTSEVERLERİN ÖNÜNDE SAHİPLENMEYİ BEKLİYOR

BAĞIMSIZ CUMHURİYET PARTİSİ

============== 000 ===============
 

D U Y U R U L A R

BASIN AÇIKLAMALARI

 

E T K İ N L İ K L E R

B A S I N D A   B C P

 
Copyright © 2012 Bağımsız Cumhuriyet Partisi ---- A Ç I K L A M A. Site Tasarımı : Bilgivesevgi Web Tasarım Hizmetleri
Template Joomla 1.7 by Wordpress themes free